Metro Halı Yıkama işletmesi olarak siz müşterilerimize Çanakkale ilinde kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Siz müşterilerimize kirlenmiş olan halılarınızın temizlenmesi konusunda deneyimli, tecrübeli ve uygun fiyatlı bir hizmet sunmaktayız. Hizmet almak için bizlere ulaştığınız zaman sizden gerekli olan bilgileri almaktayız. Daha sonra kendi araçlarımız ile adreslerinize gelerek halılarınızı teslim alarak işletmemize götürmekteyiz. İşletmemiz bünyesinde bulunan teknolojik makinalarımız ve profesyonel elemanlarımızın yardımı ile halılarınızı ilk gün ki halleri gibi tertemiz hale getirmekteyiz. Daha sonra halılarınızın kuruma işlemlerini yapmak suretiyle sağlam bir şekilde paketlemekteyiz. Bu işlemlerin sonucunda tekrardan kendi araçlarımız ile halılarınızı adreslerinize getirmekteyiz.

 

İşletme olarak bünyemizin geniş bir alana sahip olmasından dolayı aynı anda birçok halıyı yıkayabilme özelliğine sahibiz ve bu özellik sayesinde sunulan hizmetin hızlı bir şekilde sunulması sağlanmaktadır. Ayrıca işletme olarak teslim aldığınız halıları sigorta altına almakta ve yıkama işlemleri sırasında oluşabilecek aksilikler tarafımızda karşılanmaktadır. Sunduğumuz hizmet esnasında kullandığımız tüm makinaların periyodik bakımları zamanında yapılmakta ve sunulan hizmetin kalitesinin artırılmasına yardım sağlamaktadır. İşletme olarak sunduğumuz halı yıkama hizmeti karşısında her zaman en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız.

 

Sizlerin de halılarınızın temizlenmesi konusunda bir hizmete ihtiyacınız var ise Çanakkale halı yıkama sektöründe hizmet veren işletmemiz ile iletişime geçerek istediğiniz şekilde bir hizmet alma imkânınız bulunmaktadır. Aldığınız hizmetten kesinlikle memnun kalacağınızdan şüpheniz olmasın.