Çanakkale Koltuk Yıkama

Çanakkale Koltuk Yıkama

Metro Halı Yıkama şirketi, koltuklarınızı ilk günkü görünüm ve temizliğe kavuşturuyor.

Koltukların öncelikle bilinmesi gerekir ki evinizde temizlenmektedir. Diğer türlü evinizden alınıp merkezimize götürüldügü takdirde nakliye maliyetinden dolayı çok pahalıya mal olur. Zaten sizlere gönderdiğimiz sanayi tipi cihazlarla bunada gerek yoktur.

 

Metro Halı Yıkama,koltuk yıkama aşamasında sanayi tipi cihazlarla koltukların tozu emiş gücü makinalarımızla alnır. Koltuk yıkama kumaşının cinsine göre yıkama şampuan ve leke sökücü belirlenir saten kumaşlar ile bir kadife kumaş kesinlikle yapısından dolayı çok daha farklı yıkanmaktadır. Koltuğun cinsine ve göre kirliliğine göre gerekli yıkama cinsi sizlere gönderdigmiz profesyonel ekip tarafından belirlenir.

Yıkama normal şartlar altında 2-3 saat arasında degişmektedir. Kuruma süreci yaklaşık 4 – 6 saat arasında degişmektedir.
 

Derinlemesine koltuk yıkama için en uygun teknik sulu sistem koltuk temizleme‘dir. Sulu sistem koltuk temizlemede koltuk kumaşına uygun şampuanlarla kumaş yüzey ıslatılır. Sonraki aşamada ıslatılan koltuk seçilen en uygun şampuan ve hassas fırçalar aracılığıyla fırçalanır. Kalan leke varsa uygun leke çıkarıcılarla çıkarılır. Son olarak koltuk durulanır ve kurumaya bırakılır. Yaz aylarında kuruma süresi 4 – 6 saat arasında değişmektedir.
 

Çanakkale'de Koltuk yıkama kesinlikle sulu sistem yıkama tercih edilmelidir. Metro Halı Yıkama sulu sistem Kanepe yıkamada öncü firma olma özelliğini taşımaktadır.Çanakkale koltuk temizliği için mutlaka bize danışın ve teklif alın.

 

Öne Çıkarılanlar

Çanakkale Perde ve Stor Perde Yıkama

Metro Halı Yıkama stor perde yıkama ile her alana yayılan hizmetlerimiz sayesinde, temiz

Çanakkale Halı Yıkama

Halılar, evlerin zeminlerinde dekoratif amaçlı, ofislerde ise zemin kaplama y&oum

Yorumlar